fbpx

Odzież strzelecka

Strzelectwo jest zdecydowanie bardzo absorbującym hobby. Pamiętając o tym, dbamy, aby odzież strzelecka była dostosowana do każdych warunków, nie tylko tych pogodowych. Ważne będzie również na tyle uniwersalne dobranie materiałów, aby w każdej sytuacji dany element odzieży nie przeszkadzał, a pomagał. Bojówki wojskowe męskie to przede wszystkim materiał najwyższej jakości o największej trwałości zarazem. Priorytetem są również akcesoria survivalowe. W tym przypadku stawiamy największy nacisk nie tylko na wygodę, ale również na zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikowi.

Oferta hurtowa - producent bojówek wojskowych męskich, akcesoria survivalowe

Firma Kolltex - producent bojówek wojskowych męskich oraz akcesoriów surviwalowych, kieruje swoją ofertę do klientów interesujących się militariami, turystyką, survivalem, myślistwem, wędkarstwem. Zapraszamy do współpracy sklepy, które w swojej ofercie chcą mieć asortyment dobrej jakości oraz w 100% produkcji POLSKIEJ. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje. Dla stałych odbiorców wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności. Z oferty hurtowej skorzystać również mogą grupy militarne, turystyczne.

Zamówienie na bojówki wojskowe męskie lub akcesoria survivalowe można złożyć poprzez formularz w zakładce kontakt lub pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Sprzedaż prowadzimy wysyłkowo. Nie ma możliwości odbioru osobistego. Paczki nadajemy dwa razy w tygodniu kurierem DPD.

Oferta indywidualna

Nasze produkty można kupić w sklepach : www.hanet.com.pl oraz www.tierone.pl lub zamówić bezpośrednio u nas.

Zamówienie można złożyć poprzez formularz w zakładce kontakt lub pisząc na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Sprzedaż prowadzimy wysyłkowo. Nie ma możliwości odbioru osobistego. Paczki nadajemy dwa razy w tygodniu kurierem DPD.

Koszty przesyłki:

Przedpłata: 18,75
Pobranie 24,5

Zamówienie specjalne/ szycie pod zamówienie indywidualne

Nie znalazłeś w naszej ofercie odpowiedniego rozmiaru? Bojówki wojskowe męskie nie do końca odpowiadają Twoim preferencjom? Szukasz akcesoriów survivalowych, których nie ma w naszej ofercie? Powiedz nam o tym. Jako elastyczna, prężnie rozwijająca się firma, przyjmujemy zamówienia indywidualne. Takie zamówienia oznaczone są jako specjalne. Produkt szyty jest na Twoje wymiary, według określonego projektu. Wycena takiego wyrobu odbywa się na podstawie przesłanego projektu.

Gwarancja

Na każdy produkt naszej firmy obowiązuje 24-miesięczna gwarancja.

Jak złożyć reklamacje?

Produkt wadliwy wraz z formularzem reklamacyjnym należy wysłać na adres:
F.H.U.KollteX Beata Kołodziej
Ul. Zwycięstwa 41/25
44-100 Gliwice

O nadaniu paczki warto poinformować mailowo na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Przyśpieszy to rozpatrzenie reklamacji oraz zapobiegnie zaginięciu paczki. Reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki

14 dni na zwrot:

W przypadku, gdy zamówiony produkt będzie nieodpowiedni mają Państwo możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, nieuszkodzonych razem z oryginalnym opakowaniem. Razem z odsyłanym towarem należy wysłać wypełniony formularz zwrotu. Jedynie zamówienia specjalne nie podlegają takiemu zwrotowi. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.

Adres do zwrotu:

F.H.U. KollteX Beata Kołodziej
ul. Zwycięstwa 41/25
44-100 Gliwice.
Pobierz formularz reklamacji i zwrotu